در حضور استاندار کردستان : بررسی راه های گسترش خدمت رسانی شهرداری سنندج به مردم

در نشست اعضای شورای اسلامی شهر سنندج، شهردار و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان با استاندار ، راه های گسترش خدمت رسانی شهرداری سنندج به مردم بررسی شد. 14/06/1390 - 11:02


به گزارش روابط عمومی؛ در ابتدای این نشست که شامگاه یکشنبه در محل استانداری برگزار شد استاندار کردستان در سخنانی اظهار داشت: مردم در راستای حل مشکلات خود بعد از خدا به مسئولان چشم امید بسته اند و لذا بایستی با تمام توان و به دور از هرگونه تنش و ناهماهنگی احتمالی، در خدمت مردم باشیم.

وی داشتن سعه صدر در انجام امور و بخصوص کارهای اجرایی را لازمه رسیدن به موفقیت دانست و ادامه داد: خوشبختانه در سال های اخیر از یک سو حضور مردم و سهیم شدن آنها در اداره امور شهر در قالب انتخاب اعضای شوراهای اسلامی نمود بیشتری داشته و از سوی دیگر جایگاه اساسی شوراها در اداره امور کشور در قانون اساسی بخوبی دیده شده است که این دوعامل می توانند سهم بسزایی در تعالی و پیشرفت هر شهر داشته باشند. 

شهبازی جایگاه شورا بخصوص در ابعاد نظارتی را مهم ارزیابی کرد و افزود : اعضای شورا ضمن نظارت و پیگیری امور بایستی همواره به حدود و اختیارات خود و شهردار توجه نمایند چرا که تفکیک وظایف قانونی و رعایت آن در راستای پیشبرد امور بسیار مهم و حیاتی است.

استاندار کردستان در بخش دیگری از سخنان خود انتخاب مهندس مهدی حسام شریعتی بعنوان شهردار سنندج از سوی شورای اسلامی شهر را نشان از درایت اعضا دانست و افزود: خوشبختانه از زمان قبول مسئولیت شهرداری از سوی ایشان شاهد تحولات چشمگیری در عمران و آبادانی شهر سنندج بوده ایم و امید است با جذب اعتبارات بیشتر در سال های آتی شاهد تداوم این موفقیت ها باشیم.

گفتنی است در این نشست حسام شریعتی شهردار سنندج در گزارشی به بیان روند اجرای طرح های عمرانی در سطح شهر پرداخت و گفت: تمام پروژه های عمرانی چه در بخش دولتی و چه اعتبارات داخلی در حال اجرا هستند و امیدواریم با تدابیر اندیشیده شده و سعی و تلاشی که تمامی خدمتگزاران مردم در مجموعه شهرداری دارند بتوانیم روحیه کار، تلاش ، امید و نشاط را در میان مردم ایجاد کنیم.

14 شهريور 90